Akce a novinky

SLIMEX - novinka v boji proti slimákům

Aktuální novinkou pro rok 2015 je vysoce účinný přípravek proti slimákům SLIMEX. Seznamte se s ním prostřednictvím televizních reportáží, kde byl podrobně prezentován.


 

 

 


Změna právní formy

Upozorňujeme na změnu právní formy společnosti Ing. Petr Nohel NOHEL-GARDEN se sídlem Budínek 80, 263 01 Dobříš! Od 1. 11. 2012 tato firma přechází pod akciovou společnost NOHEL GARDEN a. s., se sídlem Budínek 86, 263 01 Dobříš, IČ: 284 84 754, DIČ: CZ284 84 754, zapsané v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14811.


Koho sponzorujeme

Také v loňském roce podpořila naše firma dva nadějné sportovce – dálkovou plavkyni Janu Pechanovou a handbikaře Jana Tománka.
 
Pro dálkovou plavkyni, rodačku ze Staré Huti u Dobříše Janu Pechanovou znamenal loňský rok jednu z nejúspěšnějších sezón. Na Mistrovství Evropy v izraelském Ejlatu vybojovala v časovce na pět kilometrů stříbrnou medaili a na velmi obtížné pětadvacítce získala bronz. Na světovém šampionátu v Šanghaji se osmým místem na desetikilometrové trati nominovala mezi plaveckou elitu na letošní olympiádu v Londýně.

Neméně dobře se dařilo také Janu Tománkovi, který se věnuje již osm let cyklistice pro fyzicky handicapované – handbiku. V loňském roce startoval na 32 závodech, z toho pouze 9 bylo na domácí půdě. K jeho nejvýraznějším sportovním úspěchům patřil zisk dvou titulů Mistra ČR, suverénní vítězství v Českém poháru handbike, umístění v Top 10 poháru EHC a reprezentace České republiky na Mistrovství světa v Dánsku.
 
 
Do roku 2012 přejeme Janě a Honzovi nejen mnoho sportovních úspěchů, ale také spokojenosti a radosti v osobním životě.