Akce a novinky

NOVÝ SORTIMENT CHILLI PAPRIČEK

Rozšířili jsme nabídku osiv o řadu Piquant, která přináší 14 druhů chilli paprik s různou mírou pálivosti. Více se o našem novém sortimentu dozvíte v propagačním letáčku ZDE.

 


Oslavili jsme 25 let existence firmy

Dne 16. 9. 2016 jsme s našimi obchodními partnery na letišti CAVOK oslavili výročí 25 let od založení firmy NOHEL GARDEN. Připomněli jsme si, co jsme společně za 25 let dokázali, dobře jsme se pobavili a strávili pár příjemných společných chvil.

Děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům i kolegům za projevenou přízeň a podporu.
Vedení společnosti NOHEL GARDEN a.s.

 

 

Fotky ke shlédnutí zde


Výsevné pásky a disky v Radách ptáka Loskutáka

Všichni se již těšíme na jaro a je nejvyšší čas pro předpěstování rostlinek. Představíme vám jednu metodu, díky které vám vše půjde samo, snadno a rychle!

 

Vytvořte si doma jednoduše zahrádku z bylinek i zeleniny! Představíme vám známou a oblíbenou metodu - z výsevných pásků a výsevných disků. Takto bude mít doma svou malou zahrádku každý začátečník. Více informací najdete ve videu z pořadu Rady ptáka Loskutáka.

 


VÝSEVNÉ PÁSKY A DISKY

Novinkou letošního jara jsou výsevné pásky a disky, které Vám usnadní pěstování. Jsou praktické, použití je velice jednoduché a obsah osiva vysoce kvalitní. Pěstování zvládne naprosto každý. Vyzkoušejte i Vy!

Kompletní sortiment pásků a disků naleznete ZDE.

 


SLIMEX - novinka v boji proti slimákům

Aktuální novinkou pro rok 2015 je vysoce účinný přípravek proti slimákům SLIMEX. Seznamte se s ním prostřednictvím televizních reportáží, kde byl podrobně prezentován.


 

 

 


Změna právní formy

Upozorňujeme na změnu právní formy společnosti Ing. Petr Nohel NOHEL-GARDEN se sídlem Budínek 80, 263 01 Dobříš! Od 1. 11. 2012 tato firma přechází pod akciovou společnost NOHEL GARDEN a. s., se sídlem Budínek 86, 263 01 Dobříš, IČ: 284 84 754, DIČ: CZ284 84 754, zapsané v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14811.


Koho sponzorujeme

Také v loňském roce podpořila naše firma dva nadějné sportovce – dálkovou plavkyni Janu Pechanovou a handbikaře Jana Tománka.
 
Pro dálkovou plavkyni, rodačku ze Staré Huti u Dobříše Janu Pechanovou znamenal loňský rok jednu z nejúspěšnějších sezón. Na Mistrovství Evropy v izraelském Ejlatu vybojovala v časovce na pět kilometrů stříbrnou medaili a na velmi obtížné pětadvacítce získala bronz. Na světovém šampionátu v Šanghaji se osmým místem na desetikilometrové trati nominovala mezi plaveckou elitu na letošní olympiádu v Londýně.

Neméně dobře se dařilo také Janu Tománkovi, který se věnuje již osm let cyklistice pro fyzicky handicapované – handbiku. V loňském roce startoval na 32 závodech, z toho pouze 9 bylo na domácí půdě. K jeho nejvýraznějším sportovním úspěchům patřil zisk dvou titulů Mistra ČR, suverénní vítězství v Českém poháru handbike, umístění v Top 10 poháru EHC a reprezentace České republiky na Mistrovství světa v Dánsku.
 
 
Do roku 2012 přejeme Janě a Honzovi nejen mnoho sportovních úspěchů, ale také spokojenosti a radosti v osobním životě.