Akce a novinky

Umění pomoci a zachránit

Ve dnech 19.-21. května 2017 se zaměstnanci  NOHEL GARDEN zúčastnili teambuildingové akce v Česko–rakouském výcvikovém centru a základně Vodní záchranné služby v Dolní Vltavici na Lipenské nádrži. Cílem kurzu bylo nejen seznámení s  prací vodních záchranářů, ale především získání schopnosti poskytovat první pomoc a řešit krizové situace v běžném životě a při dopravních nehodách. Součástí výcviku bylo i praktické cvičení přímo v terénu, kdy během pochodu podle mapy jednotlivá družstva zachraňovala na stanovištích zraněné. Masky a herecké výkony figurantů byly věrohodné, ale zachránci si vždy poradili a všem raněným odborně pomohli! Vítězný tým pak získal jako odměnu zlatý pohár „Lipenský záchranář“. Výborně zorganizovaná akce pořádaná Vodní záchrannou službou ČČK  Český Krumlov byla svým zaměřením pro účastníky velice přínosná, navíc víkend prožitý v překrásné šumavské přírodě se všem moc líbil. 

 

 


Honza Tománek zahájil sezónu 2017 významnými úspěchy!

Přečtěte si jeho pocity a dojmy při zdolávání Jizerské 50 a velice obtížného ve Švédsku.

Informace o Jizerské 50
Informace o závodu Vasaloppet

 


NOVÝ SORTIMENT CHILLI PAPRIČEK

Rozšířili jsme nabídku osiv o řadu Piquant, která přináší 14 druhů chilli paprik s různou mírou pálivosti. Více se o našem novém sortimentu dozvíte v propagačním letáčku ZDE.

 


Oslavili jsme 25 let existence firmy

Dne 16. 9. 2016 jsme s našimi obchodními partnery na letišti CAVOK oslavili výročí 25 let od založení firmy NOHEL GARDEN. Připomněli jsme si, co jsme společně za 25 let dokázali, dobře jsme se pobavili a strávili pár příjemných společných chvil.

Děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům i kolegům za projevenou přízeň a podporu.
Vedení společnosti NOHEL GARDEN a.s.

 

 

Fotky ke shlédnutí zde


Výsevné pásky a disky v Radách ptáka Loskutáka

Všichni se již těšíme na jaro a je nejvyšší čas pro předpěstování rostlinek. Představíme vám jednu metodu, díky které vám vše půjde samo, snadno a rychle!

 

Vytvořte si doma jednoduše zahrádku z bylinek i zeleniny! Představíme vám známou a oblíbenou metodu - z výsevných pásků a výsevných disků. Takto bude mít doma svou malou zahrádku každý začátečník. Více informací najdete ve videu z pořadu Rady ptáka Loskutáka.

 


VÝSEVNÉ PÁSKY A DISKY

Novinkou letošního jara jsou výsevné pásky a disky, které Vám usnadní pěstování. Jsou praktické, použití je velice jednoduché a obsah osiva vysoce kvalitní. Pěstování zvládne naprosto každý. Vyzkoušejte i Vy!

Kompletní sortiment pásků a disků naleznete ZDE.

 


SLIMEX - novinka v boji proti slimákům

Aktuální novinkou pro rok 2015 je vysoce účinný přípravek proti slimákům SLIMEX. Seznamte se s ním prostřednictvím televizních reportáží, kde byl podrobně prezentován.


 

 

 


Změna právní formy

Upozorňujeme na změnu právní formy společnosti Ing. Petr Nohel NOHEL-GARDEN se sídlem Budínek 80, 263 01 Dobříš! Od 1. 11. 2012 tato firma přechází pod akciovou společnost NOHEL GARDEN a. s., se sídlem Budínek 86, 263 01 Dobříš, IČ: 284 84 754, DIČ: CZ284 84 754, zapsané v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14811.


Koho sponzorujeme

Také v loňském roce podpořila naše firma dva nadějné sportovce – dálkovou plavkyni Janu Pechanovou a handbikaře Jana Tománka.
 
Pro dálkovou plavkyni, rodačku ze Staré Huti u Dobříše Janu Pechanovou znamenal loňský rok jednu z nejúspěšnějších sezón. Na Mistrovství Evropy v izraelském Ejlatu vybojovala v časovce na pět kilometrů stříbrnou medaili a na velmi obtížné pětadvacítce získala bronz. Na světovém šampionátu v Šanghaji se osmým místem na desetikilometrové trati nominovala mezi plaveckou elitu na letošní olympiádu v Londýně.

Neméně dobře se dařilo také Janu Tománkovi, který se věnuje již osm let cyklistice pro fyzicky handicapované – handbiku. V loňském roce startoval na 32 závodech, z toho pouze 9 bylo na domácí půdě. K jeho nejvýraznějším sportovním úspěchům patřil zisk dvou titulů Mistra ČR, suverénní vítězství v Českém poháru handbike, umístění v Top 10 poháru EHC a reprezentace České republiky na Mistrovství světa v Dánsku.
 
 
Do roku 2012 přejeme Janě a Honzovi nejen mnoho sportovních úspěchů, ale také spokojenosti a radosti v osobním životě.