Akce a novinky

Tradiční jarní výprodej 2020

Srdečně Vás zveme na tradiční jarní výprodeje, které se uskuteční ve dnech 23. 5. a 30. 5. 2020 od 8:00 do 11:00 hodin, a to v areálu firmy NOHEL GARDEN a. s.

Pozor! Platba je možná pouze v hotovosti.

PRODEJ SE BUDE ŘÍDIT AKTUÁLNÍM NAŘÍZENÍM VLÁDY.

Výprodejový leták k nahlédnutí ZDE


Prohlášení vedení společnosti NOHEL GARDEN a.s. k situaci Covid-19

V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády České republiky týkající se nouzového stavu přijala společnost NOHEL GARDEN a.s. veškerá opatření s cílem zamezení možného šíření koronaviru SARS-CoV-2. Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými pomůckami, obchodní zástupci pracují z domova a jsou našim zákazníkům k dispozici na telefonech. Přes veškerá omezení sklady v Budínku a Olomouci pracují ve standardním režimu, přijímáme objednávky od zákazníků a stejně tak funguje i logistika. Bohužel na fungování v běžném režimu mají vliv vnější komplikace v dopravě a prodloužení termínů dodávek zboží z důvodu omezení či úplného zastavení provozu zahraničních i českých dodavatelů, což nejsme schopni zcela ovlivnit. Proto Vás žádáme v tomto mimořádném období o větší míru tolerance.

 

Prohlášení je možno zhlédnout zde


Jarní výprodeje 2020

V důsledku mimořádné situace spojené s šířením koronaviru SARS-CoV-2 jsou tradiční jarní výprodeje pořádané naší společností prozatím zrušeny. V případě změny vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení
NOHEL GARDEN a.s.


Tradiční podzimní výprodej 2019

Srdečně Vás zveme na tradiční podzimní výprodeje, které se uskuteční ve dnech 21. 9. a 5. 10. 2019 od 8:00 do 11:00 hodin, a to v areálu firmy NOHEL GARDEN a. s.

Pozor! Platba je možná pouze v hotovosti.

Výprodejový leták k nahlédnutí ZDE


Reportáž o pěstování chilli papriček v pořadu Rady ptáka Loskutáka

Podívejte se na reportáž, která byla odvysílána v pořadu ze dne 16. 12. 2017.

 


Nové reportáže v pořadu Rady ptáka Loskutáka

Můžete si prohlédnout 2 nové reportáže s produkty NOHEL GARDEN.

 

 


Umění pomoci a zachránit

Ve dnech 19.-21. května 2017 se zaměstnanci  NOHEL GARDEN zúčastnili teambuildingové akce v Česko–rakouském výcvikovém centru a základně Vodní záchranné služby v Dolní Vltavici na Lipenské nádrži. Cílem kurzu bylo nejen seznámení s  prací vodních záchranářů, ale především získání schopnosti poskytovat první pomoc a řešit krizové situace v běžném životě a při dopravních nehodách. Součástí výcviku bylo i praktické cvičení přímo v terénu, kdy během pochodu podle mapy jednotlivá družstva zachraňovala na stanovištích zraněné. Masky a herecké výkony figurantů byly věrohodné, ale zachránci si vždy poradili a všem raněným odborně pomohli! Vítězný tým pak získal jako odměnu zlatý pohár „Lipenský záchranář“. Výborně zorganizovaná akce pořádaná Vodní záchrannou službou ČČK  Český Krumlov byla svým zaměřením pro účastníky velice přínosná, navíc víkend prožitý v překrásné šumavské přírodě se všem moc líbil. 

 

 


Honza Tománek zahájil sezónu 2017 významnými úspěchy!

Přečtěte si jeho pocity a dojmy při zdolávání Jizerské 50 a velice obtížného ve Švédsku.

Informace o Jizerské 50
Informace o závodu Vasaloppet

 


NOVÝ SORTIMENT CHILLI PAPRIČEK

Rozšířili jsme nabídku osiv o řadu Piquant, která přináší 14 druhů chilli paprik s různou mírou pálivosti. Více se o našem novém sortimentu dozvíte v propagačním letáčku ZDE.

 


Oslavili jsme 25 let existence firmy

Dne 16. 9. 2016 jsme s našimi obchodními partnery na letišti CAVOK oslavili výročí 25 let od založení firmy NOHEL GARDEN. Připomněli jsme si, co jsme společně za 25 let dokázali, dobře jsme se pobavili a strávili pár příjemných společných chvil.

Děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům i kolegům za projevenou přízeň a podporu.
Vedení společnosti NOHEL GARDEN a.s.

 

 

Fotky ke shlédnutí zde